HAKKIMIZDA

HKTM (Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi A.Ş) firmasının bir kuruluşu olarak montaj, servis ve bakım süreçlarinde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş hayatına başladı.

HKTM bünyesinde edinilen deneyim ve uzman ekiplerle yapılan işler sayesinde gerekli alt yapı ve ekipman gereksinimlerini bu süreçte tamamlama şansı buldu.

HKTM firmasının kuruluşu olması nedeni ile öncelikli olarak mevcut müşterilerin Servis, Acil ve Planlı bakım süreçlerinde hatırı sayılı işler yaparak günümüze güçlü bir Servis firması olarak ulaştı.

Endüstri kuruluşlarına özellikle başta ağır sanayi olmak üzere tüm sektörlere hidrolik, pnömatik, mekanik elektrik ve otomasyon konularında servis hizmetleri vermekteyiz. İşletmelerin TPM ( Toplam Üretken Bakım ) süreçlerine destek vererek, bakım anlaşmaları yaparak bakım yönetimlerini üstlenmekteyiz. İşletmelerin ekipman montajlarını, hidrolik, pnömatik, yağlama, su devrelerinin boru imalat ve montajlarını anahtar teslim şeklinde yapmaktayız. Endüstri alanında gerekli periyodik bakımları ve arıza giderme çalışmalarını yapmaktayız. Servis aracımız ile yerinde hizmet vererek boru, hortum ve fittings değişimlerini hızlı ve sertifikalı ürünler kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

Kendi bünyemizden yetişmiş ve eğitim almış deneyimli ekip ile hizmet vermekteyiz. Ülke sanayisinin sürdürülebilir üretim için gerekli tüm servis hizmetlerini, tek çatı altından mühendislik optimizasyonu ile vermekteyiz. Özgün yazılım sistemlerinden yararlanarak değişik sektörlerde inovatif sonuçlar oluşturmak, servis ve hizmet süreçlerini kurumsal incelemede sektöründe ilk firmalardan birisi olmak gelecek hedefidir.

Firmamız 7/24 hizmet, kaliteli işçilik ve ürün garantisi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını yürütmektedir.

EKİPMAN VE BECERİLERİMİZ

Hksm anahtar teslimi yaptığı tüm işlerde, revizyon işlerinde, acil ve periyodik bakım işlerinde sertifikalı ve dünyaca kabul görmüş markaları kullanarak kaliteye ve müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemi birinci sıraya yerleştirmiştir.

Tüm ekipmanlar ve malzemeler sertifikalı olup Demir Çelik Sektörü, Beyaz Eşya Sektörü, Mobil, Gemi İnşaa Sektörü gibi ağır sanayi ve endüstri kuruluşlarında sertifikalı ve uygun ekipmanlarla 7/24 hizmet etme becerisini tecrübeli ekibiyle devam etmektedir.

Kritik ekipmanlarımız ;

EMB FS93 ; Kaynaksız boru imalat montaj işlerinde hızlı ve kaliteli çözüm sunar.

Gates Hortum Presi ; Amerika’da hortum başlıkları nasıl presleniyorsa bu ekipmanımızla Türkiye’de aynı standart ve kalitede hortum preslenmektedir.

Flushing Üniteleri ; Flushing üniteleri ve tecrübeli ekibiyle flushing hizmetlerini online ve laboratuar koşullarında raporlar alarak gerçekleştirmektedir.

Kaynak ; Tecrübeli argon kaynakçılarımız ve kaynak makinelerimizle boru birleştirmeleri kesinlikle TIG kaynağı olarak yapılmaktadır. %100 RT ve UT raporları sunulmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI

Memnuniyetiniz için çok çalışıyoruz.

HKSM olarak tüm süreçlerde ihtiyaç ve beklentilerinizi hızlı ve tam olarak karşılayan bir anlayışın tesisi için çalışıyoruz.

Bu amaç ile ERP ve CRM yazılım sistemleri sayesinde siz değerli müşterilerimize geri dönüşlerimiz daha hızlı bir hale geldi.

Toplam verim ve kaliteyi artırarak çalışanlarımızın şirket sorunları yerine müşterilerimize daha fazla zaman ayırmasını organize etmiş olduk.

Müşterilerimizin alışkanlıklarını ve gereksinimlerini ölçerek daha iyi hizmet sunmanın olanaklarına kavuştuk.

Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılama çabasıyla hizmet kalitemizi güçlendirmek için çalışmalarımıza yorulmadan devam etmekteyiz.

KARİYER

HKSM çalışanları için ekip ruhunu destekleyen, kişisel gelişime olanak sağlayan, şirket hedeflerinin her kademede içselleştirildiği, düşüncelerin özgürce paylaşılabildiği şeffaf bir çalışma ortamı sunmayı hedefler.

Geniş faaliyet alanı ile, çalışanlarına mühendislik sektöründe eşsiz bir kariyer fırsatı sunar. Kuruma bağlılık ve etkin ekip çalışması, kurum kültürünün en karakteristik özelliklerindendir. Çalışanların sahip olduğu nitelikler kuruma ayrı bir zenginlik katarken, bireysel hedefler ve kurum hedefleri uyum içindedir.

HKSM, insan ilişkileri güçlü, yeniliklere açık, sürekli gelişime ve verimliliğe odaklanan, rekabetçi, ekip çalışmasının değerine inanan adayları, bünyesindeki farklı pozisyonlarda istihdam eder.

DUYURULAR

Hidrolik tank imalatına başladık