HAKKIMIZDA

HKTM (Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi A.Ş) firmasının bir kuruluşu olarak montaj, servis ve bakım süreçlarinde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere iş hayatına başladı.

HKTM bünyesinde edinilen deneyim ve uzman ekiplerle yapılan işler sayesinde gerekli alt yapı ve ekipman gereksinimlerini bu süreçte tamamlama şansı buldu.

HKTM firmasının kuruluşu olması nedeni ile öncelikli olarak mevcut müşterilerin Servis, Acil ve Planlı bakım süreçlerinde hatırı sayılı işler yaparak günümüze güçlü bir Servis firması olarak ulaştı.

Endüstri kuruluşlarına özellikle başta ağır sanayi olmak üzere tüm sektörlere hidrolik, pnömatik, mekanik elektrik ve otomasyon konularında servis hizmetleri vermekteyiz. İşletmelerin TPM ( Toplam Üretken Bakım ) süreçlerine destek vererek, bakım anlaşmaları yaparak bakım yönetimlerini üstlenmekteyiz. İşletmelerin ekipman montajlarını, hidrolik, pnömatik, yağlama, su devrelerinin boru imalat ve montajlarını anahtar teslim şeklinde yapmaktayız. Endüstri alanında gerekli periyodik bakımları ve arıza giderme çalışmalarını yapmaktayız. Servis aracımız ile yerinde hizmet vererek boru, hortum ve fittings değişimlerini hızlı ve sertifikalı ürünler kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

Kendi bünyemizden yetişmiş ve eğitim almış deneyimli ekip ile hizmet vermekteyiz. Ülke sanayisinin sürdürülebilir üretim için gerekli tüm servis hizmetlerini, tek çatı altından mühendislik optimizasyonu ile vermekteyiz. Özgün yazılım sistemlerinden yararlanarak değişik sektörlerde inovatif sonuçlar oluşturmak, servis ve hizmet süreçlerini kurumsal incelemede sektöründe ilk firmalardan birisi olmak gelecek hedefidir.

Firmamız 7/24 hizmet, kaliteli işçilik ve ürün garantisi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını yürütmektedir.

VİZYON ve MİSYON

MİSYONUMUZ…

Hareket kontrol teknolojilerindeki çeyrek asra yakın mühendislik deneyimiyle Türkiye, Orta Doğu, Afrika ve Yakın Asya’ da bilinçli personel ve kaliteli hizmet önceliğimiz olarak ağır sanayi başta olmak üzere tüm endüstrilerde servis hizmetini proaktif yaklaşım ile vermekteyiz.

VİZYONUMUZ…

Şirketimiz, tüm dünyanın endüstriyel dijitalleşmesine hizmet ederek yerinde mühendislik ve takip sistemi ile servis hizmeti liderliğini ve bu doğrultuda öncelikle kendi ülkemizde olmak üzere tüm dünyada servis ağlarını arttırmayı hedefler.

DEĞERLERİMİZ…

Teknoloji alanında hayal gücümüz düşüncelerimizi, düşüncelerimiz de gücümüzü oluşturur.

Gücümüzü kullanırken; doğaya ve çevreye saygılı olmak, insanların sağlıklı, güvenli yaşamasını ve çalışmasını sağlamak, inovasyon yaratmak, sürdürülebilir eğitim ihtiyacını desteklemek, deneyimlerimizle büyüyen bilgimizi paylaşmak önceliğimizdir.

Yolumuza devam ederken duyarlı bir firma olmayı ve bilinçli çalışanlar için çabalamayı sürekli destekleyeceğiz.

EKİPMAN VE BECERİLERİMİZ

Hksm anahtar teslimi yaptığı tüm işlerde, revizyon işlerinde, acil ve periyodik bakım işlerinde sertifikalı ve dünyaca kabul görmüş markaları kullanarak kaliteye ve müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemi birinci sıraya yerleştirmiştir.

Tüm ekipmanlar ve malzemeler sertifikalı olup Demir Çelik Sektörü, Beyaz Eşya Sektörü, Mobil, Gemi İnşaa Sektörü gibi ağır sanayi ve endüstri kuruluşlarında sertifikalı ve uygun ekipmanlarla 7/24 hizmet etme becerisini tecrübeli ekibiyle devam etmektedir.

Kritik ekipmanlarımız ;

EMB FS93 ; Kaynaksız boru imalat montaj işlerinde hızlı ve kaliteli çözüm sunar.

Gates Hortum Presi ; Amerika’da hortum başlıkları nasıl presleniyorsa bu ekipmanımızla Türkiye’de aynı standart ve kalitede hortum preslenmektedir.

Flushing Üniteleri ; Flushing üniteleri ve tecrübeli ekibiyle flushing hizmetlerini online ve laboratuar koşullarında raporlar alarak gerçekleştirmektedir.

Kaynak ; Tecrübeli argon kaynakçılarımız ve kaynak makinelerimizle boru birleştirmeleri kesinlikle TIG kaynağı olarak yapılmaktadır. %100 RT ve UT raporları sunulmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI

Ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet için kalitenin öncelikli şart olduğunun bilincinde olarak müşterilerimize doğru ve kaliteli hizmet sunmak için;

  • İlgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak nitelikte kaliteli servis hizmeti ve ürün/malzeme satışı öncesi ve sonrasında gerekli teknik destek ile müşteri memnuniyetini arttırarak bu memnuniyetin sürdürülmesini,
  • Tedarikçilerimiz ile karşılıklı güven ve saygıya dayalı iş birliği içerisinde olmayı,
  • Şirketin kalite hedeflerine ulaşması için çalışanlarımızın performans ve memnuniyetini arttırmaya yönelik faaliyetlerin sağlanmasını,
  • Tüm faaliyet alanlarımızda TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin gereklerini yerine getirmeyi ve etkinliğinin sürekli iyileşmesini sağlamayı,
  • İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye duyarlı örnek bir kuruluş olmayı ve iş ağını sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı,

Kalite Politikası olarak belirlemiştir.

KARİYER

HKSM çalışanları için ekip ruhunu destekleyen, kişisel gelişime olanak sağlayan, şirket hedeflerinin her kademede içselleştirildiği, düşüncelerin özgürce paylaşılabildiği şeffaf bir çalışma ortamı sunmayı hedefler.

Geniş faaliyet alanı ile, çalışanlarına mühendislik sektöründe eşsiz bir kariyer fırsatı sunar. Kuruma bağlılık ve etkin ekip çalışması, kurum kültürünün en karakteristik özelliklerindendir. Çalışanların sahip olduğu nitelikler kuruma ayrı bir zenginlik katarken, bireysel hedefler ve kurum hedefleri uyum içindedir.

HKSM, insan ilişkileri güçlü, yeniliklere açık, sürekli gelişime ve verimliliğe odaklanan, rekabetçi, ekip çalışmasının değerine inanan adayları, bünyesindeki farklı pozisyonlarda istihdam eder.

DUYURULAR

Hidrolik tank imalatına başladık